Quality inspection and measurement support

Über die Aufgabe

Standort
Ungarn
Budapest
Budapest
Unternehmen
Siemens Energy Kft.
Organisation
Gas Services
Geschäftsbereich
Central
Vollzeit / Teilzeit
Vollzeit
Erfahrungsniveau
Experienced Professional
MIT KELL TUDNI RÓLAD?
  • szeretnél egy gyártócégnél dolgozni
  • hosszú távú munkalehetőséget keresel
  • fémipari ismerettel/tapasztalattal rendelkezel

A PROFILOD
  • Problémamegoldó rendszerek ismerete
  • Műszaki területen szerzett középfokú képesítés
  • Felelőséget vállalsz azért, hogy a termékminőség és az azt támogató minőségügyi folyamatok összhangban legyenek a megállapított minőségi célokkal
  • Min 3 év tapasztalat hasonló területen
  • Angol vagy német nyelvtudás (alapszint) előny

A FELELŐSSÉGI KÖRÖD
  • NCC és selejtkezelés
  • Minőségi kultúra megerősítése, terjesztése
  • Vevői kapcsolattartás, vevői igények kommunikálása
  • Gyártással való napi tervezés kivitelezése
  • QN kezelés
  • GOM mérések és terület támogatása Quality oldalról

ÍGY NÉZ KI EGY NAP NÁLUNK
  • Reggeli egyeztetés a gyártással
  • Napi gyártás támogatási feladatok elvégzése
  • QN státusz ellenőrzése és nyomon követése
  • NCC megbeszéléseken való részvétel
  • Német mérnökséggel való kapcsolattartás (ha szükséges)
  • Hibás darabokon való döntés egyeztetése
  • Tisztázóasztalok állapotának felügyelete
  • GOM cellák Quality lefedettségének nyomon követése
  • Riportok készítése

JUTTATÁSOK
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Rendszeres vállalati rendezvények: közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezése
  • Magán egészségbiztosítás
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez

MIT KELL TUDNI RÓLUNK

“Változtassuk meg a holnapot még ma” - A több mint 96.000 munkavállalót foglalkoztató Siemens Energy a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata. Ügyfeleinkkel és partnereinkkel közösen dolgozunk a jövő energiarendszerein, támogatva ezzel a fenntarthatóbb világ felé vezető átalakulást. Kattints ide és nézd meg ezt a videót rólunk: https://bit.ly/SE_Manifesto_HU
A Késmárk utcai, nyolc hektáron elterülő Siemens Energy Gas Services Budapesti Turbinakomponens gyártóbázisunk korszerű gáz-és gőzturbina komponenseket állít elő a globális energiatermelő piac számára. Vállalatunk 2022-ben elnyerte a „Megbízható Munkaadó” címet, amely kitüntetéssel a munkatársaik munka- és életkörülményeiről példaértékű módon gondoskodó cégeket jutalmazza a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara.