Beüzemelő Villamosmérnök (Gázturbina)

Über die Aufgabe

Standort
Ungarn
Budapest
Budapest
Unternehmen
Siemens Energy Kft.
Organisation
Gas Services
Geschäftsbereich
Distributed
Vollzeit / Teilzeit
Vollzeit
Erfahrungsniveau
Experienced Professional

Cégközpont: Budapest, Magyarország – Munkavégzés helye: Globális

A Siemens Energy, a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata tovább bővíti gázturbina üzembehelyező mérnöki csapatát! Főleg pályakezdő villamosmérnökök és pár éves tapasztalattal rendelkező mérnökök és technikusok jelentkezését is várjuk!

Így néz ki egy napod

Magyarországi csapatunk a Siemens Energy globális energetikai projektjeibe kapcsolódva végzi a gázturbinák helyszíni villamos- és irányítástechnikai üzembehelyezését. Munkatársaink világszerte végeznek terepi beüzemelést és beüzemelés előkészítést.

A pályázó feladatai

  • Közepes méretű ipari gázturbinák üzembehelyezése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal és a projektmenedzsmenttel
  • Változások nyomon követése, jelentések készítése és dokumentálása

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Villamosmérnöki, mechatronikai, energetikai mérnöki (BSc. vagy MSc.) diploma, vagy középfokú műszaki végzettség (villamos- vagy mechatronikai technikus) többéves tapasztalattal
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Utazási hajlandóság: folyamatos részvétel külföldi projektekben (8-12 hét)
  • Vidéki lakhely nem akadály - a munka nemzetközi, nem szükséges Budapestre költöznöd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dinamikus, határozott fellépés
  • Képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre és a folyamatos tanulásra

A csapatról

A budapesti mérnöki kompetencia központunk több mint 160 képzett mérnökből áll, akik magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtanak az irányítástechnikai, villamos- és gépészmérnöki területeken, valamint most már az értékesítési és projektkoordinálási folyamatok támogatásában is.

Kompetenciánk és működési kiválóságunk kulcsfontosságú hajtóerők az energiatermelés új korszakába vezető úton.

Nézd meg ezt a videót, hogy láthasd, mit csinálunk itt !

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 96 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Tudd meg, hogyan hozhatsz változást a Siemens Energy-nél: https://www.siemens-energy.com/employeevideo

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása, külföldi utazás esetén utazási napidíj az utazási időszakokra
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő a munka-magánélet egyensúlya érdekében
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővítheted
  • E-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények