Villamosmérnök-Tesztmérnök

Despre rol

Locaţia
Hungary
Budapest
Budapest
Companie
Siemens Energy Kft.
Organizație
Grid Technologies
Unitate operațională
Products
Normă întreagă/normă parțială
Cu normă completă
Nivel de experiență
Profesionist de nivel intermediar

A pályázó feladatai

  • Elosztó-transzformátorok darab, típus mérésének elvégzése és dokumentálása
  • Próbatermi műszerek és próbatermi berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, a szükséges karbantartások szakmai támogatása
  • Próbatermi berendezésekhez szükséges alkatrészek és eszközök beszerzésének támogatása
  • Próbatermi dokumentációk készítése és naprakészen tartása
  • Próbatermi folyamatok optimalizálásra javaslatok kidolgozása
  • Éves kalibrálási folyamat előkészítése és szakmai támogatása

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Villamosmérnöki (főiskolai/egyetemi) végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás elsődlegesen szóban
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) nagyfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Érdeklődsz vagy van tapasztalatod nagyfeszültségű technikában vagy villamosgépes környezetben vagy méréstechnikában
  • NI LabVIEW ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Csepel

Szerződés típusa: munkaerő-kölcsönzés

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 96 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Tudd meg, hogyan hozhatsz változást a Siemens Energy-nél.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energy-nél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása
  • Magán egészségbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

#LI-DR1