Folyamatmérnök

Sobre el papel

Ubicación
Hungría
Budapest
Budapest
Remoto u Oficina
Híbrido (Remoto/ Oficina)
Empresa
Siemens Energy Kft.
Organización
Grid Technologies
Unidad empresarial
Products
Tiempo completo/parcial
Jornada completa
Nivel de experiencia
Profesional Experimentado

A pályázó feladatai

  • Új és javított gyártási folyamatok kidolgozása, konfigurálása és optimalizálása a kezdetektől a beindításig
  • Folyamatok értékelése, mérések végrehajtása és adatok értelmezése
  • Rendszerek és folyamatok tervezése, tesztelése és frissítése
  • Kulcsfontosságú teljesítménymutatók (KPI-k) meghatározása és nyomon követése
  • Adatok elemzése és értelmezése
  • Csapatok hatékonyságának mérése és optimalizálása
  • Adatvezérelt információk felhasználása a hatékonyság növelésére és a termelékenység maximalizálására
  • Az informatikai és gyártási folyamatok összekapcsolása

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági diploma
  • Tapasztalat a gyártási folyamatok tervezésében és optimalizálásában
  • Adatelemzési és problémamegoldó képességek
  • Adatvezérelt gondolkodás
  • 1-5 év szakmai gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Lean vagy Six sigma ismeretek
  • Tableau ismeretek
  • Bármilyen MES rendszer ismerete
  • Project vagy Scrum ismeret
  • Német nyelvtudás

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 94 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása, külföldi utazás esetén utazási napidíj az utazási időszakokra
  • Magán egészségbiztosítás
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő a munka-magánélet egyensúlya érdekében
  • Heti 2 nap home office
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővítheted
  • e-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények