Gyakornoki lehetőségek a XV. kerületi telephelyen

About the Role

Location
Hungary
Budapest
Budapest
Company
Siemens Energy Kft.
Organization
Gas Services
Business Unit
Central
Full / Part time
Full-time
Experience Level
Early Professional
A Siemens Energy Késmárk utcai telephelyén számtalan területen nyújtunk lehetőséget tanulmányaikat folytató vagy már végzett pályakazdőknek. Gyakornoki pozícióinkban a turbinakomponens-gyárunk működését lehet megismerni, értékes szakmai tapasztalatot lehet szerezni és akár hosszútávú karrier kiépítésére is van lehetőség.

A pályázóval kapcsolatos elvárások
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Kitűnő nyelvismeret (angol vagy német)
  • Félév halasztása esetén, passzív félévben, befejezett tanulmányokkal is lehet jelentkezni
  • A képzés típusától és a tanulmányi munkarendtől függetlenül pályázható a pozíció
  • Terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete
  • Jó szervező és interperszonális készségek

A csapatról
A nemzetközi hátterű cégnél a magyar és a német csapat összehangolt munkája elengedhetetlen a sikerek elérése érdekében. Ebben pedig mindenkinek szerepe van, legyen az pályakezdő, vagy már több éves tapasztalattal rendelkező kolléga akár irodai, akár gyártási területen

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.
Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.
Hiszünk a sokszínűségben
Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 252 000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
  • E-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények