Pénzügyi elemző

關於職位

地點
Hungary
Budapest
Budapest
公司
Siemens Energy Kft.
組織
SE CFO
業務單位
Gas Services
全職/兼職
全職
經驗等級
高級專業人士

Így néz ki egy napod:

A Siemens Energy Kompetencia Központja számos külföldi anyaházzal karöltve bonyolít nemzetközi projekteket, melyekben több száz magyar mérnök kollégánk működik közre.Delegációs projekteink pénzügyi oldalról is számos izgalmas, sokrétű feladatot tartogatnak. Gyere, próbáld ki magad nálunk!

Feladatok, amikben számítunk rád

  • Több költséghely egyidejű kezelése pénzügyi oldalról
  • Havi forecast-ok készítése, részvétel a mérlegkészítésben
  • Külföldi delegációk elszámolásának ügyintézése, beleértve a számlázást, napidíj és túlóra kalkulációt
  • Szoros együttműködés a műszaki csoportvezetőkkel, támogatásuk pénzügyi kérdésekben
  • Projekt költségkalkulációk készítése, részvétel az adminisztrációban
  • Kapcsolattartás a külföldi anyaházakkal, riportok készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • Excel és SAP magasszintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Alkalmanként külföldi utazások vállalása
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és alkalmazkodó készség

Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület, Késmárk utca

A csapatról

A budapesti mérnöki kompetencia központunk több száz képzett mérnökből áll, akik magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtanak az irányítástechnikai, villamos- és gépészmérnöki területeken, valamint most már az értékesítési és projektkoordinálási folyamatok támogatásában is. Kompetenciánk és működési kiválóságunk kulcsfontosságú hajtóerők az energiatermelés új korszakába vezető úton.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 96 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Tudd meg, hogyan hozhatsz változást a Siemens Energy-nél: itt !

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Amit munkádért cserébe nyújtunk

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása, külföldi utazás esetén utazási napidíj az utazási időszakokra
  • Magán egészségbiztosítás
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő a munka-magánélet egyensúlya érdekében
  • Heti 2 nap home office
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővítheted
  • e-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények