Munkavédelmi gyakornok

關於職位

地點
Hungary
Budapest
Budapest
遠程辦公或者公司辦公
混合模式(遠程辦公/公司辦公)
公司
Siemens Energy Kft.
組織
Grid Technologies
業務單位
Products
全職/兼職
兼職
經驗等級
學生
Feladatok:

- Munkavédelmi kollégáiddal a biztonságos munkakörnyezet és kultúra támogatása
- ISO 14001 és ISO 45001 rendszer szerinti működés és a rendszer fejlesztésében való részvétel
- A jogszabályi kötelezettségek nyomon követése és teljesítése
- EHS pontok napra készen tartása, rendelések intézése
- Oktatásokba való bekapcsolódás
- Mérnökség támogatása a folyamatok, gépbiztonság fejlesztésében
- Kvázi balesetek, sérülések, balesetek kivizsgálásában és intézkedések meghatározásában való részvétel
- EHS események, bejárások szervezése, koordinálása a kollégákkal
- munkavédelmi képviselőkkel való együttműködés, koordinálás
- Riportok készítése

Elvárások:

- min. alap angol nyelvtudás
- a magyar nyelvtudás elvárás a jógszabályok értelmezése érdekében
- pontosság, igényes munkavégzés
- Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
- heti 30-40 óra között

Előnyt jelent ha jelenleg közép vagy felsőfokú munkavédelmi képzésben veszel részt vagy Tűzvédelmi szakirányú végzettséggel rendelkezel.

A feladatokhoz kapcsolódóan biztosítani tudunk szakmai gyakorlati helyet vagy szakdolgozati témát is munkavédelmi képzéshez kapcsolódó területen.

Munkavégzés helye: XXI. kerület, Csepel

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
#LI-SG2