Diák - minőségügyi adatgyűjtés, elemzés

關於職位

地點
Hungary
Budapest
Budapest
公司
Siemens Energy Kft.
組織
Grid Technologies
業務單位
Products
全職/兼職
兼職
經驗等級
學生

Így néz ki egy nap

A mérnökök tevékenységének támogatása és segítése a KPI és RCA folyamatok adminisztratív részében. Ezek optimalizálásában való ötletelés. Természetesen részt veszel az összes releváns megbeszélésen is.

A pályázó feladatai

  • Email-es kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Gyártás során keletkezett adatok összegyűjtése, rendszerezése és elemzése
  • Heti, havi rendszerességgel adatok, összefoglalók frissítése
  • Kimutatások készítése Excelben, Power Point-ban
  • Alapanyagmérésekben való részvétel, ezek összegyűjtésében való részvétel

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Pontosság, igényes munkavégzés
  • Magabiztosság Excel, Power Point használatában
  • Munkaidőd: rugalmas; lehetőleg heti 2-5 nap
  • SAP ismeret előny
  • Közép szintű angol nyelvtudás előny
  • Határozott idejű szerződés
  • Meglévő vagy folyamatban lévő műszaki tanulmányok
  • 18. életéved betöltötted

Munkavégzés helye: XXI. kerület, Csepel

A csapatról

15 fős mérnökökből és minőségellenőrökből álló csapat vagyunk, akik a gyáron belüli minőségügyi kérdésekben merülnek el és támogatják a gyártást a folyamatos működésben.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

#LI-SG2