Operational Buyer

关于职务

Location
匈牙利
Budapest
Budapest
远程办公或公司办公
混合模式(远程办公/公司办公)
法律主体
Siemens Energy Kft.
组织机构
Grid Technologies
业务部门
Products
全职/兼职
全职
经验水平
中级专业人士

Így néz ki egy nap

A beszerzői csapat tagjaként felelős leszel a gyártás anyagigényének folyamatos biztosításáért.

Figyelemmel kiséred a készletek alakulását, a beszerzési igényeket és a szükségletek alapján rendeléseket állítasz össze a beszállítóknak. Elemzéseket készítesz, és fejlesztési javaslatokat teszel.

A pályázó főbb feladatai

Beszerzési megrendelések létrehozása gyártásnak megfelelő mennyiségben
Szállítói rendelés visszaigazolások követése és rögzítése
Szállítói kapcsolattartás, rendelések követése és koordinációja egészen a számla kiegyenlítéséig
Szükség esetén igényelemzések és előrejelzés készítése
Folyamatos készletfigyelés a készletek megfelelő szinten tartása mellett
Beszerzési idő, a készletek és a költségek minimalizálása
Közreműködés az eseti, illetve éves leltár lebonyolításában
Szállítói hűség meghatározása, a kiértékelt havi teljesítmény riportálása

A pályázóval kapcsolatos elvárások

2-3 éves beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismeret
MS Office rendszerek felhasználói szintű ismeret
Angol középfokú nyelvismeret
Önálló munkavégzés
Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
Hatékony problémamegoldó készség
Utazási lehetőség

Munkavégzés helye: XXI. kerület, Csepel

A csapatról

A Budapesti telephely beszerzési csapatának tagja lehetsz, melynek fő feladata a transzformátorokhoz tartozó alapanyagok beszerzése. Új kollégaként egy motivált, sokszínű, támogató csapat vár, amely folyamatosan támogatja a szakmai és személyes fejlődésedet.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt - így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy - folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait - fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Versenyképes fizetés

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)

  • Karrierlehetőség

  • Támogató, nyitott csapat

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet

  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel

#LI-SG2