Termeléstervező Gyakornok / Production Planner Intern

关于职务

Location
匈牙利
Budapest
Budapest
远程办公或公司办公
混合模式(远程办公/公司办公)
法律主体
Siemens Energy Kft.
组织机构
Grid Technologies
业务部门
Products
全职/兼职
全职
经验水平
学生

MIT KELL TUDNI RÓLAD?

A profilod

  • Legalább középfokú végzettség, vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok, műszaki terület előny, de nem elvárás
  • Magyar nyelvtudás elvárás
  • Az angol nyelvtudás egy előny
  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, döntési és irányítási képesség, határozottság, terhelhetőség, nyitottság más kultúrák iránt

Munkaidő
: 24-40 óra/hét

Munkavégzés helye
: XXI. kerület, Csepel

A felelősségi köröd

  • A Mester Tervezők napi munkájának támogatása
  • Újragyártások dokumentációinak kiadása
  • Tervezéssel kapcsolatos adminisztrativ feladatok
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Lehetőségeid a személyes fejlődéshez

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Logisztikában való tapasztalat szerzés
  • Ismerkedés a multinacionális világgal

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Versenyképes juttatási csomag

#LI-SG2