Anyaggazdálkodási specialista

关于职务

Location
匈牙利
Budapest
Budapest
远程办公或公司办公
混合模式(远程办公/公司办公)
法律主体
Siemens Energy Kft.
组织机构
Gas Services
业务部门
Product Management
全职/兼职
全职
经验水平
初级专业人士

A Siemens Energy, a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata. A világ több mint 90 országában találkozhatsz 94.000 munkatásunkkal, akikkel a növekvő energiaigények kielégítésén fáradozunk, miközben folyamatosan szem előtt tartjuk a klímavédelmet.

Így néz ki egy napod

Biztosítod, a németországi, mülheim-i gyárunk anyagszükségletének kontrolljával, biztosítod a gyár folyamatos működését

A pályázó feladatai

  • Gyártási megrendelések folyamatos monitorozása, kezelése az SAP-ben
  • Az alkatrész útjának nyomon követése
  • Esetleges késések, egyéb gyártási folyamatot megzavaró ügyek kezelése
  • Kritikus esetben a projekt team tájékoztatása, szükséges intézkedések megtétele
  • Napi meetingeken való részvétel
  • Heti és havi státusz riportok készítése

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • BSc diploma
  • Műszaki érdeklődés
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Több éves SAP tapasztalat, Production Planning, Materials Management, Customer Service modulok magabiztos ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Hibrid munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált, proaktív gondolkodásmód

A csapatról

A budapesti mérnöki kompetencia központunk több mint 130 képzett mérnökből áll, akik magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtanak az irányítástechnikai, villamos- és gépészmérnöki területeken, valamint most már az értékesítési és projektkoordinálási folyamatok támogatásában is.

Kompetenciánk és működési kiválóságunk kulcsfontosságú hajtóerők az energiatermelés új korszakába vezető úton.

Nézd meg ezt a videót, hogy láthasd, mit csinálunk itt !

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 94 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása, külföldi utazás esetén utazási napidíj az utazási időszakokra
  • Magán egészségbiztosítás
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő a munka-magánélet egyensúlya érdekében
  • Heti 2 nap home office
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővítheted
  • e-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények