CNC gépkezelő

Despre rol

Locaţia
Hungary
Budapest
Budapest
Companie
Siemens Energy Kft.
Organizație
SE CEO
Unitate operațională
Human Resources
Normă întreagă/normă parțială
Cu normă completă
Nivel de experiență
Profesionist cu experiență

MIT KELL TUDNI RÓLAD?

  • Az alábbi gépcsoportokra keresünk munkavállalókat gázturbina égőfej gyártásához:
  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek
  • CNC eszterga gépek (hajtott szerszámos)
  • CNC tömbszikra forgácsoló gépek
  • 3 műszakos munkarend

A profilod

  • gépi forgácsoló / CNC gépkezelő / programozó, vagy egyéb releváns középfokú végzettség
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • műszaki rajz olvasási készség
  • precíz, megbízható személyiség

Előny

A felelősségi köröd

  • Gépek beállítása/kezelése.
  • Korrekciózások elvégzése CNC gépeken mérési protokollok alapján.
  • CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje.
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje.
  • Alkatrészek mérése kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal.
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése.
  • Forgácsoló szerszámok összeszerelése, bemérése.
  • Megmunkálási lépések dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.

Lehetőségeid a személyes fejlődéshez

  • külföldi betanulás vállalása (6-18 hónap Berlinben, szállás, napidíj, utazás biztosítva)
  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

Juttatások

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Munkáltató által biztosított szállás
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
  • e-bike bérlés támogatása
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

MIT KELL TUDNI RÓLUNK

„Változtassuk meg a holnapot még ma” – ez a Siemens Energy hitvallása az ügyfelek és munkavállalók irányába egy fenntartható, CO2 semleges jövő felé vezető úton.

Generation (Energiatermelés) Üzletágunkban a centralizált és decentralizált energiatermelés legkorszerűbb technológiáinak, szolgáltatásainak és megoldásainak széles portfólióját kínáljuk.

Európa legnagyobb és legmodernebb turbinakomponens gyára Budapesten turbinalapátokat és acélszerkezeteket gyárt a nemzetközi energiatermelési piacra. A gyár jó példa arra is, hogy a digitalizációs tevékenységek hogyan képesek egy több mint 50 éves múlttal rendelkező létesítményt modernizálni.

TÁGABB BETEKINTÉS

Legyél motivált. Legyél önmagad.

Szerencsére, nem vagyunk egyformák. Sokszínűségünk felvillanyoz. Esélyegyenlőségre és toleranciára törekszünk. Egyesített kreatív energiáinkat legalább 130 nemzet tagjai adják. A Siemens Energy az egyénre helyezi a hangsúlyt – etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy akadályoztatástól függetlenül. Energiát adunk a társadalomnak. A társadalom egészének.

Munka és karrier: https://www.siemens-energy.com/global/en/company/jobs.html