Servisní technik VN a VVN - Plzeň/Brno

A munkakörről

Hely
Czech Republic
Brno-mesto
Távmunka vagy Irodai munkavégzés
Irodai munkavégzés
Vállalat
Siemens Energy, s.r.o.
Szervezet
Grid Technologies
Szervezeti egység
Service
Teljes/részmunkaidős
teljes idő
Munkatapasztalat
Medior szakember

Náš tým je součástí divize Energy a patříme mezi špičkové dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem-specialistou na VN a VVN zařízení pro území České republiky.

Čemu se budete věnovat:

  • Montáži, demontáži a diagnostice VN a VVN zařízení
  • Servisním pracím a zkouškám u zákazníků po celé ČR
  • Zpracování a vyhodnocení měřících protokolů, vyhotovení technických zpráv
  • Práci s měřícími a diagnostickými přístroji

Koho hledáme

  • Máte SOU/SŠ vzdělání se zaměřením na elektro a platnou vyhlášku 50
  • Nevadí vám časté služební cesty po ČR (až 5 dní v týdnu)
  • Máte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič/ka

Co vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 33 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě e-stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • Možnost stát se akcionářem Siemens Energy a získat akcie zdarma
  • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • Pracoviště v Plzni, nebo Brně

#LI-PS1