Order Management Representative

A munkakörről

Hely
Hungary
Budapest
Budapest
Távmunka vagy Irodai munkavégzés
Hibrid munkavégzés
Vállalat
Siemens Energy Kft.
Szervezet
SE CFO
Szervezeti egység
Grid Technologies
Teljes/részmunkaidős
teljes idő
Munkatapasztalat
Szenior szakember

A profilod

* Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
* Folyékony angol ÉS német nyelvtudás
* Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
* MS Office magabiztos ismerete, különösen MS Excel
* Előny a műszaki és minőségügyi ismeret
* SAP ismeret
* 1-3 év vevőszolgálati munkatapasztalat (gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előny)
* önálló munkavégzés

A felelősségi köröd

* Értékesítési adminisztráció lebonyolítása vevői ajánlatkérés alapján, kapacitásfoglalások kezelése
* Adatszolgáltatás Export Kontroll vizsgálatához
* Riportok határidőre történő, pontos kitöltése
* Szállítási határidő meghatározása a gyártási leterheltség ismeretében
* Vevői megrendelések fogadása (EDI, e-mail), SAP-ban történő rögzítése, a rendelés határidőre történő visszaigazolása
* A megrendelések státuszának folyamatos nyomon követése
* Számlák és jóváírások készítése
* Kiszállítási osztály tájékoztatása a kiszállítások lehetőségéről, határidőről
* Kapcsolattartás a társosztályokkal

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 94 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Lehetőségeid a személyes fejlődéshez

* Modern, nemzetközi munkakörnyezet
* Hybrid munkavégzés
* Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: 21. kerület, Csepel