Obchodní zástupce parních turbín

Sobre el papel

Ubicación
República Checa
Brno-mesto
Brno
Remoto u Oficina
Híbrido (Remoto/ Oficina)
Empresa
Siemens Energy, s.r.o., odstepny zavod Industrial Turbomachinery
Organización
Transformation of Industry
Unidad empresarial
Industrial Steam Turbines & Generators
Tiempo completo/parcial
Jornada completa
Nivel de experiencia
Profesional Experimentado

Přidejte se k nám do společnosti Siemens Energy jako Obchodní zástupce průmyslových parních turbín, a výrazně se podílejte na rozvoji našeho obchodu.

O pozici: Budete prodávat průmyslové parní turbíny Siemens Energy ve střední a východní Evropě a zajišťovat/koordinovat naplnění konktraktu.

Náplň práce:

  • Rozvoj, správa a zvyšování podílu na trhu pro projekty průmyslových parních turbín.
  • Působit jako technický expert, který buduje dlouhodobé vztahy se zákazníky.
  • Koordinovat komunikaci s kolegy z jiných oddělení pro úspěšné doručení projektů.
  • Udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky, představovat jim naše nabídky a zároveň povedete vyjednávání.
  • Podpora růstové iniciativy průmyslových parních turbín a poskytování informací o vnitřním trhu.
  • Zajišťování dodržení kvality našich návrhů a udržování dat v Sales Force
  • Rozvoj prodejních strategií
  • Jednat s místními obchodními partnery a sbírat zpětnou vazbu z trhu

Koho hledáme:

  • Alespoň bakalářské vzdělání z technického oboru
  • Výborná znalost jak anglického, tak i českého či slovenského jazyka
  • Minimálně 5 let praxe v energetice či příbuzných oborech, kde se využívají parní turbíny (teplárenství, spalovny odpadů, papírenský průmysl, rafinerie, atd.) včetně prodeje a projektového řízení
  • Výhodou: zkušenost s vedením týmu a regionální koordinací
  • Tah na branku, schopnost pracovat v multikulturním týmu

O týmu

Brněnský tým obchodníků má zhruba 7 členů, zároveň budete ale úzce spolupracovat s dalšími lidmi napříč společností, ať už s kolegy z nabídkového oddělení, či projektovými manažery, projektanty, apod.

Kdo je Siemens Energy?

V Siemens Energy jsme víc než jen společnost zabývající se energetickými technologiemi. Plníme rostoucí poptávku po energiích ve více než 90 zemích a zároveň chráníme naše klima. S více než 94 000 zaměstnanců oddaných své práci vyrábíme nejen elektřinu pro více než 16 % světové komunity, ale také naše technologie využíváme k ochraně lidí a životního prostředí.

Náš globální tým usiluje o to, aby se udržitelná, spolehlivá a cenově dostupná energie stala realitou díky posouvání hranic našich možností. Udržujeme odkaz 150 let inovací, jenž nás vede k hledání lidí, kteří podpoří naše zaměření na dekarbonizaci, nové technologie a energetickou transformaci.

Náš závazek vůči rozmanitosti

Naštěstí pro nás nejsme všichni stejní. Díky rozmanitosti vyrábíme elektřinu. Jsme založeni na inkluzi a naše společná tvůrčí energie je poháněna více než 130 národnostmi. Siemens Energy oslavuje charakter – bez ohledu na etnický původ, pohlaví, věk, náboženství, identitu nebo postižení. Dodáváme energii společnosti, celé společnosti, a nerozlišujeme na základě toho, čím se lišíme.

Co nabízíme

  • Cestování po celém světě
  • Roční bonus
  • Home office 2 dny v týdnu po zapracování
  • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc
  • Cafeteria system Benefit plus 30 000b ročně
  • Možnost multisport karty
  • Příspěvek na stravování ve výši 65 %
  • Odměny při životních a pracovních výročích
  • Interní akciový program
  • Pracoviště poblíž centra Brna s možností parkování

#LI-JV1