Erőművi villamosmérnök

General Information

Location
Hungary
Budapest
Budapest
Organization
Gas and Power
Business Unit
Generation
Full Time / Part Time
Full-time
Experience Level
Experienced Professional
Description
A villamosenergia ipar egyik vezető globális vállalata a Siemens Energy Kft. tovább bővíti utazómérnöki csapatát és azonnali és szakaszos belépéssel keres pályakezdő vagy akár ipari tapasztalattal rendelkező villamos telepítő és üzembehelyező utazómérnököket.

A pályázó feladatai
  • Kombinált ciklusú nagyerőművek erősáramú és irányítástechnikai rendszereinek/berendezéseinek telepítése és üzembehelyezése különböző pozíciókban
  • Kapcsolattartás a vevővel, mérnökséggel, az alvállalkozókkal és a projekt menedzsmenttel
  • Változtatások nyomon követése, jelentése és dokumentálása

A pályázóval kapcsolatos elvárások
  • Villamosmérnöki diploma (BSc. vagy MSc.) vagy villanyszerelői/villamos technikusi végzettség több éves nemzetközi tapasztalattal
  • Irányítástechnikai szoftverek ismerete előny
  • Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás (szakmai angol ismerettel előny)
  • Mobilitás: folyamatos részvétel általában több hónapos külföldi projekteken (időközönként térített hazautakkal)
  • Tanulási hajlandóság, folyamatos fejlődésre való igény és törekvés
  • Önálló, független, döntésképes, minőség-orientált személyiség
  • Nyitottság más kultúrák iránt
  • Akár vidéki lakóhely – a munkavégzés nemzetközi, de nem szükséges Budapestre költözni
  • A pozíció nyitott pályakezdő friss diplomások részére is
  • • B kategóriás jogosítvány
  • • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Juttatások
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Alapfizetés
    • Bónusz
    • Cafeteria
    • Külföldi kiküldetés esetén napidíj és egyéb térítések
A csapatról

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.
Az Ipari Alkalmazások és Termelés Üzletágainkban átfogó digitális portfóliómegoldásokat kínálunk az olaj- és gázszektorban, valamint más feldolgozóiparban, beleértve a forgó berendezéseket, a villamosítást és a tenger alatti üzletág számára szükséges megoldásokat.

Helyszíni implementációs csapatunk támogatja a Siemens Energy globális projektjeinek erőforrás-menedzsmentjét a gáz és energia részlegekben a csúcskategóriás kompresszoroktól, turbináktól és generátoroktól az erőművekig. Mérnökeink világméretű projektek helyszíni megvalósítását végzik.

Hiszünk a sokszínűségben
Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

#LI-GK1