Bejövő árú ellenőr

About the Role

Location
Hungary
Budapest
Budapest
Company
Siemens Energy Kft.
Organization
Gas Services
Business Unit
Central
Full / Part time
Full-time
Experience Level
Experienced Professional
A PROFILOD
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztosan olvassa a műszaki rajzokat
  • minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • precíz, megbízható személyiség
  • kettő, esetleg három műszak vállalása
  • irodai számítógépes programok (MS Office) alapfokú ismerete
  • Az itt felsoroltak közül a legtöbben van tapasztalatod:
- dimenzionális ellenőrzések (távolságok, átmérők),
- vizuális ellenőrzések,
- dokumentációk kezelése,
- kézi mérőeszközök használata (az analóg mikrók, órák helyes leolvasása),
- magasságmérő, keménységmérő, endoszkóp használat.

ELŐNY
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

A FELELŐSSÉGI KÖRÖD
  • Gázturbinák égőfej gyártásához beérkező alapanyagok minőségének ellenőrzése és átvétele
  • Külső beszállító által elvégzett műveletek ellenőrzése és átvétele
  • Különböző mérőberendezések, -eszközök használata
  • Beérkezett bizonylatok kezelése
  • Vizsgálati dokumentumok, jegyzőkönyvek pontos elkészítése.
  • A nem megfelelő minőségű anyag és termék eltérésjelentésének elkészítése és koordinálása
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.
LEHETŐSÉGEID A SZEMÉLYES FEJLŐDÉSHEZ
  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

JUTTATÁSOK

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Rendszeres vállalati rendezvények: közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezése
  • Magán egészségbiztosítás
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez

MIT KELL TUDNI RÓLUNK

“Változtassuk meg a holnapot még ma” - A több mint 96.000 munkavállalót foglalkoztató Siemens Energy a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata. Ügyfeleinkkel és partnereinkkel közösen dolgozunk a jövő energiarendszerein, támogatva ezzel a fenntarthatóbb világ felé vezető átalakulást. Kattints ide és nézd meg ezt a videót rólunk: https://bit.ly/SE_Manifesto_HU
A Késmárk utcai, nyolc hektáron elterülő Siemens Energy Gas Services Budapesti Turbinakomponens gyártóbázisunk korszerű gáz-és gőzturbina komponenseket állít elő a globális energiatermelő piac számára. Vállalatunk 2022-ben elnyerte a „Megbízható Munkaadó” címet, amely kitüntetéssel a munkatársaik munka- és életkörülményeiről példaértékű módon gondoskodó cégeket jutalmazza a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara.

TÁGABB BETEKINTÉS

Legyél motivált. Legyél önmagad.
Szerencsére, nem vagyunk egyformák. Sokszínűségünk felvillanyoz. Esélyegyenlőségre és toleranciára törekszünk. Egyesített kreatív energiáinkat legalább 130 nemzet tagjai adják. A Siemens Energy az egyénre helyezi a hangsúlyt – etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy akadályoztatástól függetlenül. Energiát adunk a társadalomnak. A társadalom egészének.