Festő (fényező)

Über die Aufgabe

Standort
Ungarn
Budapest
Budapest
Unternehmen
Siemens Energy Kft.
Organisation
Grid Technologies
Geschäftsbereich
Products
Vollzeit / Teilzeit
Vollzeit
Erfahrungsniveau
Experienced Professional

Munkarend: normál 3 műszakos

A pályázó feladatai

      "Transzformátor alkatrészek lefestése a dokumentációban előírt színkód és rétegvastagság alapján, az érvényben lévő technológiai és munkautasítások felhasználásával, betartva a munkavédelmi és környezetvédelmi szabályokat.

      A gépkezelői karbantartási feladatok elvégzése, a gép és a terület tisztán tartása.

      Késztermékek ellenőrzése, dokumentálása.

A pályázóval kapcsolatos elvárások

      Szobafestő - fényező

      Szórópisztoly használatában szerzett tapasztalat, fényezéshez

      Gyártásban szerzett tapasztalat

      Precíz munkavégzés, fizikai állóképesség, kézügyesség

      Igényes munkavégzésre törekedés

      Több műszakos munkarend vállalása

      Túlóra vállalási hajlam

      Alapszintű számítógépes ismeret (dokumentáció elektronikus megnyitása, munkaműveletek rögzítése)

      Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása

      Rend fenntartására hajlandóság

      Csapatjátékos

Előny, de nem feltétel

      Darukezelői jogosítvány

  • Tapasztalat multinacionális munkakörnyezetben

A csapatról

Műszakvezető irányítása alatt egy ~25 fős 3 műszakos munkarendben dolgozó festő csapat tagja leszel.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 94 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Tudja meg, hozhat változást a Siemens Energynél: https://www.siemens-energy.com/employeevideo

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Versenyképes juttatási csomag, kezdő bér meghatározása a szakmai tapasztalat alapján.
  • Alapbéren felüli juttatások: havi bónusz, műszakpótlék, cafeteria, egészségbiztosítás, lojalitás bónusz, stb.
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  •  Azonnali kezdés