Karbantartó gyakornok

關於職位

地點
Hungary
Budapest
Budapest
公司
Siemens Energy Kft.
組織
Gas Services
業務單位
Central
全職/兼職
兼職
經驗等級
學生

Így néz ki egy nap

Ebben a munkakörben egy új gyártási terület (turbinák égőfejgyártásának) felépítésében vehetsz részt és betekintést nyerhetsz a karbantartási terület folyamataiba. Az újonnan kialakuló rendszereken és folyamatokon keresztül nem csak a magyarországi, hanem a nemzetközi Siemens Energy felépítése is megismerhető. A kollégákkal és más szakértőkkel való kapcsolattartás és a munkájukhoz szükséges adatok, információk beszerzése, rendszerezése elsődleges fontosságú, akárcsak a pontos adminisztráció, mely alapja lesz számos tervezési folyamatnak. Rengeteg hasznos információ gyűjthető be akár a cégen belüli, jövőbeli karrier építéséhez is.

A pályázó feladatai

  • A karbantartási terület műszaki és gazdasági támogatása
  • Projektmunkákban való részvétel, műszaki dokumentációk készítése
  • Részvétel a karbantartási tervek készítésében
  • A tervezett karbantartási feladatok támogatása
  • Kapcsolattartás a projektben részt vevő belső és külsős szakértőkkel
  • Fluid management támogatása, kenési tervek elkészítése
  • Egyéb műszaki, projektvezetői feladatok támogatása a karbantartást érintő területeken

A pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Aktív német és / vagy angol nyelvtudás
  • Stabil felhasználói MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban is
  • Önálló, magabiztos munkavégzés
  • Megbízhatóság, kreativitás
  • Heti 24-40 órás rugalmas munkavégzés,
  • Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás

A csapatról

A nemzetközi hátterű cégnél a magyar és a német csapat összehangolt munkája elengedhetetlen a sikerek elérése érdekében. Ebben pedig mindenkinek szerepe van, legyen az pályakezdő, vagy már több éves tapasztalattal rendelkező kolléga akár irodai, akár gyártási területen.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energyről

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Hiszünk a sokszínűségben

Fontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.

Juttatások

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Gyakornoki juttatási csomag alapbéren felül: bruttó 252.000 Forintos éves cafeteria-keret
  • Határozott idejű gyakornoki munkaszerződés, amely egyéni teljesítmény értékelés után meghosszabbítható
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények
  • Időszakos kiutazások Berlinbe

#LI-OV1